DEVIflex varmekabel 10T

DEVIflex varmekabel 10T er ideelt til installation i trægulve og tynde gulve. Det giver effektiv direkte gulvvarme og kan bruges til frostsikring af metalrør.

DEVIflex varmekabel 10T koster lige nu 2.199 kr. En stigning på 15,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.899 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.899 kr (30. marts 2026) og 2.199 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.199 kr hos Greenline.

Sammenlign priser

Bedste pris
Greenline favicon
Greenline
DEVIflex gulvvarmekabel T10 60M
2.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.238 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
DEVIflex Varmekabel 10T, 600W, 60 meter
2.499 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.538 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
DEVIflex varmekabel 10T, 600W, 60 meter
2.699 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.738 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
DEVIflex 10T el gulvvarme kabel på 60 meter, 600 watt til trægulv og frostsikring
2.799 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.838 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Danfoss Varmekabel DEVIflexTM 10T 600W 230V 60M
3.050 kr
+ fri fragt
Total: 3.050 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
DEVIFLEX 10T 600W 230V 60M
4.334 kr
+ 49 kr fragt
Total: 4.383 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 15.8%

Specifikationer

Mærke: Devi
Kategori: Ventilation