DEVIflex 18T Varmekabel

DEVIflex 18T varmekabel er ideelt til indstøbning i beton og under fliser for effektiv gulvvarme. Med en effekt på 395W dækkes et areal på op til 3,9m². Kablet er fuldt afskærmet og har en robust konstruktion, der sikrer langvarig og pålidelig varmefordeling.

DEVIflex 18T Varmekabel koster lige nu 923 kr. En stigning på 9,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 840 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 840 kr (13. april 2026) og 923 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 923 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Danfoss Varmekabel DEVIflexTM 18T 395W 230V 22M
923 kr
+ 39 kr fragt
Total: 962 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
DEVIflex Varmekabel til fliser 18T, 395W, 22 meter
949 kr
+ 39 kr fragt
Total: 988 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Deviflex 18T 395W 22M 230V
971 kr
+ 64 kr fragt
Total: 1.035 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
DEVIflexT 18T Varmekabel, 395W og 22 meter langt
982 kr
+ 99 kr fragt
Total: 1.081 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
DEVIFLEX 18T 395W 22M 230V
1.027 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.076 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
DEVIflex Varmekabel til fliser 18T, 395W, 22 meter
1.099 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.138 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
DEVIflex Varmekabel til fliser 18T, 395W, 22 meter
1.099 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.138 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
DEVIflex gulvvarmekabel T18 22M
1.099 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.138 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
DEVIflex Varmekabel til fliser 18T, 395W, 22 meter
1.099 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.138 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
DEVIflex 18T, 22 m Varmekabel, 230 V, 395 W
1.236 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.315 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Devi
Kategori: Ventilation