DEVIflex 18T Varmekabel

DEVIflex 18T varmekabel er ideelt til indstøbning i beton for effektiv gulvvarme. Med en længde på 7,3 meter og 130W effekt er det perfekt til renovering og opvarmning af flise- og betonunderlag. Det 360° afskærmede dobbeltlederkabel sikrer pålidelig varmefordeling.

DEVIflex 18T Varmekabel koster lige nu 597 kr. En stigning på 11,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 537 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 537 kr (26. april 2026) og 599 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 597 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Danfoss Varmekabel DEVIflexTM 18T 130W 230V 7.3M
597 kr
+ 39 kr fragt
Total: 636 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
Varmekabel Deviflex 130W 7,3M
607 kr
+ 78 kr fragt
Total: 685 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
DEVIflexT 18T Varmekabel, 130W og 7,3 meter langt
614 kr
+ 99 kr fragt
Total: 713 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
DEVIflex Varmekabel til fliser 18T, 130W, 7,3 meter
629 kr
+ 39 kr fragt
Total: 668 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Deviflex 18T 130W 7,3M 230V
636 kr
+ 64 kr fragt
Total: 700 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
DEVIFLEX 18T 130W 7,3M 230V
637 kr
+ 49 kr fragt
Total: 686 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
DEVIflex 18T Varmekabel til fliser, 130W, 7,3 meter
669 kr
+ 39 kr fragt
Total: 708 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
DEVIflex 18T Varmekabel til fliser, 130W, 7,3 meter
669 kr
+ 39 kr fragt
Total: 708 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
DEVIflex 18T Varmekabel til fliser, 130W, 7,3 meter
669 kr
+ 39 kr fragt
Total: 708 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
DEVIflex gulvvarmekabel T18 7M
679 kr
+ 39 kr fragt
Total: 718 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
DEVIflex 18T, 7,3 m Varmekabel, 230 V, 130 W
729 kr
+ 79 kr fragt
Total: 808 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 5.9%

Specifikationer

Mærke: Devi
Kategori: Ventilation