DEVIflex 18T

4.5 (2 anmeldelser)
DEVIflex 18T
Bedste pris
Faldet 4.3%
2.799kr
3.910 krSPAR 28%
hos Greenline
På lagerLaveste

DEVIflex 18T er et pålideligt varmekabel designet til gulvvarmeinstallationer, ideelt til indstøbning i beton og under fliser. Med en effekt på 1880W og en længde på 105 meter er det perfekt til både renovering og nybyg. Det fuldt afskærmede dobbeltlederkabel sikrer effektiv varmeoverførsel og komfort i hjemmet.

DEVIflex 18T koster lige nu 2.799 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 6,5 % lavere end den højeste registrerede pris på 2.993 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.799 kr (30. marts 2026) og 2.993 kr (02. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.799 kr hos Greenline.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
Greenline favicon
Greenline
DEVIflex gulvvarmekabel T18 105M.
2.799 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.838 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
DEVIflexT 18T Varmekabel, 1880W og 105 meter langt
2.999 kr
+ 99 kr fragt
Total: 3.098 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Danfoss Varmekabel DEVIflexTM 18T 1880W 230V 105M
3.089 kr
+ fri fragt
Total: 3.089 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
DEVIflex varmekabel til fliser 18T, 1880W, 105 meter
3.299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.338 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
DEVIflex varmekabel til fliser 18T, 1880W, 105 meter
3.499 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.538 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
DEVIflex varmekabel til fliser 18T, 1880W, 105 meter
3.499 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.538 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
DEVIflex varmekabel til fliser 18T, 1880W, 105 meter
3.599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.638 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
DEVIFLEX 18T 1880W 105M 230V
3.678 kr
+ 49 kr fragt
Total: 3.727 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
Varmekabel Deviflex 1880W 105M
3.786 kr
+ 29 kr fragt
Total: 3.815 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
DEVIflex 18T, 105 m Varmekabel, 230 V, 1880 W
3.910 kr
+ 79 kr fragt
Total: 3.989 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 4.3%

Specifikationer

Mærke: Devi
Kategori: Ventilation