DEVIflex 18T 270W 15M

4.6 (118 anmeldelser)

DEVIflex 18T varmekabel er ideelt til gulvvarmeinstallationer i beton og fliser. Det fuldt afskærmede dobbeltlederkabel sikrer pålidelig varmefordeling og er perfekt til både renoveringsprojekter og nybyggerier. Med en længde på 15 meter og en effekt på 270W tilbyder kablet effektiv varme over et areal på 1,8 til 2,7 m².

DEVIflex 18T 270W 15M koster lige nu 761 kr. En stigning på 13,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 668 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 668 kr (12. april 2026) og 762 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 761 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Danfoss Varmekabel DEVIflexTM 18T 270W 230V 15M
761 kr
+ 39 kr fragt
Total: 800 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Deviflex 18T 270W 15M 230V
774 kr
+ 64 kr fragt
Total: 838 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
DEVIflex Varmekabel til fliser 18T, 270W, 15 meter
789 kr
+ 39 kr fragt
Total: 828 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
DEVIflex Varmekabel til fliser 18T, 270W, 15 meter
789 kr
+ 39 kr fragt
Total: 828 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
DEVIflex Varmekabel til fliser 18T, 270W, 15 meter
789 kr
+ 39 kr fragt
Total: 828 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
DEVIflex Varmekabel til fliser 18T, 270W, 15 meter
809 kr
+ 39 kr fragt
Total: 848 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
DEVIflex gulvvarmekabel T18 15M
809 kr
+ 39 kr fragt
Total: 848 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
DEVIflexT 18T Varmekabel, 270W og 15 meter langt
809 kr
+ 99 kr fragt
Total: 908 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
DEVIFLEX 18T 270W 15M 230V
812 kr
+ 49 kr fragt
Total: 861 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
DEVIflex 18T, 15 m Varmekabel, 230 V, 270 W
979 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.058 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 3.1%

Specifikationer

Mærke: Devi
Kategori: Ventilation