DEVIflex 10T Varmekabel

DEVIflex 10T varmekabel er ideelt til installation i trægulve og tynde gulve. Det giver effektiv gulvvarme og kan anvendes til frostsikring af metalrør. Med en længde på 25 meter og en effekt på 240W, sikrer det jævn varmefordeling.

DEVIflex 10T Varmekabel koster lige nu 1.199 kr. En stigning på 18,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.015 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.015 kr (05. maj 2026) og 1.199 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.199 kr hos LavprisEl.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisEl favicon
LavprisEl
DEVIflex Varmekabel 10T, 240W, 25 meter
1.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.238 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
Gulvvarmekabel Deviflex 10T 25M 240W 230V
1.200 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.249 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
DEVIflexT 10T Varmekabel, 240W og 25 meter langt
1.284 kr
+ 99 kr fragt
Total: 1.383 kr
På lager
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
DEVIflex gulvvarmekabel T10 25M
1.299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.338 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
DEVIflex 10T el gulvvarme kabel på 25 meter, 241 Watt til trægulv og frostsikring
1.299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.338 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
DEVIflex varmekabel 10T, 240W, 25 meter
1.599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.638 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Danfoss Varmekabel DEVIflexTM 10T 240W 230V 25M
1.694 kr
+ fri fragt
Total: 1.694 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 9.1%

Specifikationer

Mærke: Devi
Kategori: Ventilation