DEVIflex 10T Varmekabel

DEVIflex 10T varmekabel er ideelt til installation under trægulve og i tynde gulve, perfekt til direkte gulvvarme og komfortvarme. Med en effekt på 1220 watt over 120 meter, er det også velegnet til frostsikring af rør. Designet til både boliginstallationer og kommerciel brug, sikrer dette varmekabel effektiv og jævn varmefordeling.

DEVIflex 10T Varmekabel koster lige nu 4.303 kr. En stigning på 14,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 3.764 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 3.764 kr (12. april 2026) og 4.303 kr (13. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 4.303 kr hos WATTOO.DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
DEVIflexT 10T Varmekabel, 1220W og 120 meter langt
4.303 kr
+ 39 kr fragt
Total: 4.342 kr
På lager
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
Gulvvarmekabel Deviflex 10T 120M 1220W 230V
4.305 kr
+ 49 kr fragt
Total: 4.354 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
DEVIflex Varmekabel 10T, 1220W, 120 meter
4.499 kr
+ 39 kr fragt
Total: 4.538 kr
På lager
Leveringstid: 4-5 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
DEVIflex 10T el gulvvarme kabel på 120 meter, 1220 Watt til trægulv og frostsikring
4.699 kr
+ 39 kr fragt
Total: 4.738 kr
På lager
Leveringstid: 4-5 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
DEVIflex gulvvarmekabel T10 120M
4.899 kr
+ 39 kr fragt
Total: 4.938 kr
På lager
Leveringstid: 4-5 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
DEVIflex varmekabel 10T, 1220W, 120 meter
4.999 kr
+ 39 kr fragt
Total: 5.038 kr
På lager
Leveringstid: 4-5 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Danfoss Varmekabel DEVIflexTM 10T 1220W 230V 120M
5.392 kr
+ fri fragt
Total: 5.392 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 12.2%

Specifikationer

Mærke: Devi
Kategori: Ventilation