DEVIflex 10T

DEVIflex 10T er et varmekabel på 15 meter med en effekt på 135 watt, velegnet til installation i trægulve og tynde gulve. Det bruges typisk til direkte virkende gulvvarme og komfortgulvvarme, men kan også anvendes til frostsikring af metalrør og lignende. Kablet er beregnet til indstøbning i beton eller lignende underlag og leverer 10 W pr. meter.

DEVIflex 10T koster lige nu 879 kr. En stigning på 17,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 747 kr. Vores prishistorik bygger på 65 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 747 kr (02. juli 2026) og 879 kr (12. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 879 kr hos LavprisEl.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisEl favicon
LavprisEl
DEVIflex Varmekabel 10T, 135W, 15 meter
879 kr
+ 39 kr fragt
Total: 918 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
DEVIflex gulvvarmekabel T10 15M
989 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.028 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
Gulvvarmekabel Deviflex 10T 15M 135W 230V
1.051 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.100 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
DEVIflexT 10T Varmekabel, 135W og 15 meter langt
1.129 kr
+ 99 kr fragt
Total: 1.228 kr
På lager
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
DEVIflex 10T el gulvvarme kabel på 15 meter, 131 Watt til trægulv og frostsikring
1.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.238 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Danfoss Varmekabel DEVIflexTM 10T 135W 230V 15M
1.356 kr
+ fri fragt
Total: 1.356 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
DEVIflex varmekabel 10T, 135W, 15 meter
1.399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.438 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Devi