DEVIflex 10T

DEVIflex 10T er et varmekabel på 100 meter med en effekt på 990 watt. Det er velegnet til installation i trægulve og tynde gulve, hvor det bruges til direkte virkende gulvvarme og komfortvarme. Kablet kan også anvendes til frostsikring af metalrør og lignende installationer. Det sikrer en jævn og effektiv varmefordeling i gulvet.

DEVIflex 10T koster lige nu 3.199 kr. En stigning på 6,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.999 kr. Vores prishistorik bygger på 69 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.999 kr (10. juni 2026) og 3.589 kr (22. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.199 kr hos Greenline.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
Greenline favicon
Greenline
DEVIflex gulvvarmekabel T10 100M
3.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.238 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
DEVIflexT 10T Varmekabel, 990W og 100 meter langt
3.600 kr
+ 99 kr fragt
Total: 3.699 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
Gulvvarmekabel Deviflex 10T 100M 990W 230V
3.659 kr
+ 49 kr fragt
Total: 3.708 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
DEVIflex Varmekabel 10T, 990W, 100 meter
3.799 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.838 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
DEVIflex 10T el gulvvarme kabel på 100 meter, 990 watt til trægulv og frostsikring
4.099 kr
+ 39 kr fragt
Total: 4.138 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
DEVIflex varmekabel 10T, 990W, 100 meter
4.399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 4.438 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Danfoss Varmekabel DEVIflexTM 10T 990W 230V 100M
4.609 kr
+ fri fragt
Total: 4.609 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Devi