DEVIflex 10T

DEVIflex 10T varmekabel er ideelt til installation i trægulve og tynde gulve. Med en effekt på 505W og en længde på 50 meter er det perfekt til både direkte gulvvarme og frostsikring af rør. Det er udviklet til at levere jævn varmefordeling i hjem og kommercielle bygninger.

DEVIflex 10T koster lige nu 2.169 kr. En stigning på 35,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.599 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.599 kr (05. maj 2026) og 2.169 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.169 kr hos WATTOO.DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
DEVIflexT 10T Varmekabel, 505W og 50 meter langt
2.169 kr
+ 99 kr fragt
Total: 2.268 kr
På lager
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
DEVIflex Varmekabel 10T, 505W, 50 meter
2.299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.338 kr
På lager
Leveringstid: 4-5 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
DEVIflex gulvvarmekabel T10 50M
2.499 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.538 kr
På lager
Leveringstid: 4-5 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
DEVIflex varmekabel 10T, 505W, 50 meter
2.599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.638 kr
På lager
Leveringstid: 4-5 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
DEVIflex 10T el gulvvarme kabel på 50 meter, 505 watt til trægulv og frostsikring
2.599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.638 kr
På lager
Leveringstid: 4-5 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Danfoss Varmekabel DEVIflexTM 10T 505W 230V 50M
2.668 kr
+ fri fragt
Total: 2.668 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
DEVIFLEX 10T 505W 230V 50M
3.785 kr
+ 49 kr fragt
Total: 3.834 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Devi
Kategori: Ventilation