DEVIflex 10T

DEVIflex 10T er et elektrisk varmekabel på 40 meter med en effekt på 390 watt. Kablet er velegnet til installation i trægulve og tynde gulve, hvor det bruges til direkte virkende eller komfort gulvvarme. Det kan også anvendes til frostsikring af metalrør og lignende. Kablet er beregnet til indstøbning i beton og dækker et areal på op til 4 m².

DEVIflex 10T koster lige nu 1.599 kr. En stigning på 6,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.499 kr. Vores prishistorik bygger på 61 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.499 kr (14. juni 2026) og 1.794 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.599 kr hos Greenline.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
Greenline favicon
Greenline
DEVIflex gulvvarmekabel T10 40M
1.599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.638 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
DEVIflex Varmekabel 10T, 390W, 40 meter
2.099 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.138 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
DEVIflex varmekabel 10T, 390W, 40 meter
2.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.238 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
DEVIflex 10T el gulvvarme kabel på 40 meter, 390 watt til trægulv og frostsikring
2.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.238 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Danfoss Varmekabel DEVIflexTM 10T 390W 230V 40M
2.319 kr
+ fri fragt
Total: 2.319 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
DEVIFLEX 10T 390W 230V 40M
2.332 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.381 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Devi