DEVIflex 10T

DEVIflex 10T er et varmekabel på 30 meter med en effekt på 290 watt, velegnet til installation i trægulve og tynde gulve. Det kan bruges til både direkte virkende og komfort gulvvarme samt til frostsikring af metalrør. Kablet er beregnet til indstøbning i beton og dækker et areal på ca. 1,9-2,9 m².

DEVIflex 10T koster lige nu 1.355 kr. En stigning på 13,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.199 kr. Vores prishistorik bygger på 73 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.199 kr (09. maj 2026) og 1.355 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.355 kr hos EL-NETSALG.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
Gulvvarmekabel Deviflex 10T 30M 290W 230V
1.355 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.404 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
DEVIflex gulvvarmekabel T10 30M
1.399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.438 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
DEVIflex Varmekabel 10T, 290W, 30 meter
1.499 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.538 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
DEVIflex varmekabel 10T, 290W, 30 meter
1.599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.638 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
DEVIflex 10T el gulvvarme kabel på 30 meter, 290 watt til trægulv og frostsikring
1.599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.638 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Danfoss Varmekabel DEVIflexTM 10T 290W 230V 30M
1.906 kr
+ fri fragt
Total: 1.906 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Devi