DEVIflex 10T

DEVIflex 10T er et 20 meter langt varmekabel med en effekt på 205 watt, velegnet til installation i trægulve og tynde gulve. Kablet anvendes typisk til direkte virkende gulvvarme og komfortvarme, men kan også bruges til frostsikring af metalrør og lignende. Det er beregnet til indstøbning i beton eller lignende underlag og dækker et areal fra 2 m².

DEVIflex 10T koster lige nu 1.186 kr. En stigning på 29,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 913 kr. Vores prishistorik bygger på 61 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 913 kr (02. juli 2026) og 1.186 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.186 kr hos EL-NETSALG.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
Gulvvarmekabel Deviflex 10T 20M 205W 230V
1.186 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.235 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
DEVIflex gulvvarmekabel T10 20M
1.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.238 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
DEVIflex Varmekabel 10T, 205W, 20 meter
1.299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.338 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
DEVIflex varmekabel 10T, 205W, 20 meter
1.399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.438 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
DEVIflex 10T el gulvvarme kabel på 20 meter, 205 Watt til trægulv og frostsikring
1.399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.438 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
DEVIflexT 10T Varmekabel, 205W og 20 meter langt
1.406 kr
+ 99 kr fragt
Total: 1.505 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Danfoss Varmekabel DEVIflexTM 10T 205W 230V 20M
1.641 kr
+ fri fragt
Total: 1.641 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Devi