DEVIflex 10T

DEVIflex 10T er et varmekabel på 10 meter med en effekt på 100W, velegnet til installation i trægulve og tynde gulve. Det kan bruges til både direkte virkende gulvvarme, komfortgulvvarme og til frostsikring af metalrør og lignende. Kablet er fleksibelt og robust, hvilket gør det nemt at installere ved renovering eller nybyggeri.

DEVIflex 10T koster lige nu 809 kr. En stigning på 13,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 714 kr. Vores prishistorik bygger på 61 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 714 kr (09. maj 2026) og 809 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 809 kr hos LavprisEl.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisEl favicon
LavprisEl
DEVIflex Varmekabel 10T, 100W, 10 meter
809 kr
+ 39 kr fragt
Total: 848 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
DEVIflex 10T el gulvvarme kabel på 10 meter, 100 Watt til trægulv og frostsikring
849 kr
+ 39 kr fragt
Total: 888 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
DEVIflex varmekabel 10T, 100W, 10 meter
909 kr
+ 39 kr fragt
Total: 948 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
DEVIflex gulvvarmekabel T10 10M
909 kr
+ 39 kr fragt
Total: 948 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVS.dk favicon
VVS.dk
Gulvvarmekabel Deviflex 10T 10M 100W 230V
921 kr
+ 49 kr fragt
Total: 970 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
DEVIflexT 10T Varmekabel, 100W og 10 meter langt
941 kr
+ 99 kr fragt
Total: 1.040 kr
På lager
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
Gulvvarmekabel Deviflex 10T 10M 290W 230V
1.096 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.145 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Devi