DEVIflex 10T

DEVIflex 10T er et varmekabel på 6 meter med en effekt på 60W, velegnet til installation i trægulve og tynde gulve. Det bruges typisk til direkte virkende gulvvarme og komfortgulvvarme, men kan også anvendes til frostsikring af metalrør og lignende. Kablet er beregnet for indstøbning i beton og leverer 10W pr. meter.

DEVIflex 10T koster lige nu 709 kr. En stigning på 13,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 624 kr. Vores prishistorik bygger på 61 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 624 kr (09. maj 2026) og 709 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 709 kr hos LavprisEl.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisEl favicon
LavprisEl
DEVIflex Varmekabel 10T 60W 6 meter
709 kr
+ 39 kr fragt
Total: 748 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
DEVIflex 10T el gulvvarme kabel på 6 meter, 60 watt til trægulv og frostsikring
749 kr
+ 39 kr fragt
Total: 788 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
DEVIflex gulvvarmekabel T10 6M
799 kr
+ 39 kr fragt
Total: 838 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
DEVIflex varmekabel 10T, 60W, 6 meter
809 kr
+ 39 kr fragt
Total: 848 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Danfoss Varmekabel DEVIflexTM 10T 60W 230V 6M
895 kr
+ 39 kr fragt
Total: 934 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
DEVIFLEX 10T 60W 6M 230V
1.285 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.334 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Devi