DEVIflex 10T

DEVIflex 10T er et elektrisk gulvvarmekabel med en samlet effekt på 40 watt fordelt over 4 meter (10 W/m). Kablet er velegnet til installation i trægulve og tynde gulve og kan bruges til både direkte virkende gulvvarme og komfortvarme. Det er også egnet til frostsikring af metalrør og lignende samt indstøbning i beton. Dækker et areal fra 0,4 m².

DEVIflex 10T koster lige nu 609 kr. En stigning på 12,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 541 kr. Vores prishistorik bygger på 61 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 541 kr (09. maj 2026) og 609 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 609 kr hos LavprisVVS.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
DEVIflex 10T el gulvvarme kabel på 4 meter, 40 watt til trægulv og frostsikring
609 kr
+ 39 kr fragt
Total: 648 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
DEVIflex gulvvarmekabel T10 4M
739 kr
+ 39 kr fragt
Total: 778 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
DEVIflex Varmekabel 10T 40W 4 meter
739 kr
+ 39 kr fragt
Total: 778 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Danfoss Varmekabel DEVIflexTM 10T 40W 230V 4M
812 kr
+ 39 kr fragt
Total: 851 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
DEVIFLEX 10T 40W 4M 230V
1.165 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.214 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Devi