DEVIflex 10T 350W 35M

DEVIflex 10T 350W 35M er et varmekabel, der er velegnet til installation i trægulve og tynde gulve. Det bruges typisk til direkte virkende gulvvarme og komfortgulvvarme, men kan også anvendes til frostsikring af metalrør og lignende. Kablet er beregnet til indstøbning i beton eller lignende underlag og leverer 10 W/m.

DEVIflex 10T 350W 35M koster lige nu 1.399 kr. En stigning på 7,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.299 kr. Vores prishistorik bygger på 61 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.299 kr (09. maj 2026) og 1.399 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.399 kr hos LavprisEl.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisEl favicon
LavprisEl
DEVIflex Varmekabel 10T, 350W, 35 meter
1.399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.438 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
DEVIflex 10T el gulvvarme kabel på 35 meter, 366 watt til trægulv og frostsikring
1.399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.438 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
DEVIflex gulvvarmekabel T10 35M
1.499 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.538 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
DEVIflex varmekabel 10T, 350W, 35 meter
1.699 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.738 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Danfoss Varmekabel DEVIflexTM 10T 350W 230V 35M
2.076 kr
+ fri fragt
Total: 2.076 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
DEVIFLEX 10T 350W 230V 35M
2.930 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.979 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Devi