DEVIflex 10T 140M

DEVIflex 10T 140M er et varmekabel på 140 meter med en effekt på 1410 watt. Kablet er velegnet til installation i trægulve og tynde gulve og kan bruges til både direkte virkende gulvvarme og komfortgulvvarme. Det kan også anvendes til frostsikring af metalrør og lignende. Beregnet til indstøbning i beton og giver effektiv og jævn opvarmning af gulve i forskellige rum.

DEVIflex 10T 140M koster lige nu 4.997 kr. En stigning på 40,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 3.560 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 3.560 kr (09. maj 2026) og 5.099 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 4.997 kr hos EL-NETSALG.

Sammenlign priser

Bedste pris
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
Gulvvarmekabel Deviflex 10T 140M 1410W 230V
4.997 kr
+ 49 kr fragt
Total: 5.046 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
DEVIflex Varmekabel 10T, 1410W, 140 meter
5.099 kr
+ 39 kr fragt
Total: 5.138 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
DEVIflex 10T el gulvvarme kabel på 140 meter, 1410 watt til trægulv og frostsikring
5.399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 5.438 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
DEVIflex gulvvarmekabel T10 140M
5.599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 5.638 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
DEVIflex varmekabel 10T, 1410W, 140 meter
5.899 kr
+ 39 kr fragt
Total: 5.938 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Danfoss Varmekabel DEVIflexTM 10T 1410W 230V 140M
6.197 kr
+ fri fragt
Total: 6.197 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Devi