DEVI DTIF-150 1800W 0,5x24m

DEVI DTIF-150 1800W 0,5x24m er en kabelmåtte til elektrisk gulvvarme, der leverer 150W/m². Den er velegnet til montage i gulvkonstruktioner, hvor varmeelementet skal placeres tæt på gulvoverfladen. Særligt egnet til rum med lav byggehøjde, eksempelvis ved renovering af gamle gulve. Måtten dækker et areal på 12 m² og er selvklæbende, hvilket gør installationen enkel.

DEVI DTIF-150 1800W 0,5x24m koster lige nu 5.146 kr. En stigning på 4,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 4.918 kr. Vores prishistorik bygger på 67 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 4.918 kr (09. maj 2026) og 5.146 kr (14. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 5.146 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Danfoss DEVImatTM 1800W 0,5X24M
5.146 kr
+ fri fragt
Total: 5.146 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
DEVI Varmemåtte DTIF-150, 1800W, 0,5x24 m , med følerrør
5.299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 5.338 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Danfoss DEVImatT 150T Varmemtte til gulvvarme, 3,0 til 3,5 mm byggehjde, 230Vac, 150W/m
5.376 kr
+ 39 kr fragt
Total: 5.415 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
DEVI Varmemåtte DTIF-150, 1800W, 0,5x24 m , følerrør
5.599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 5.638 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
DEVI Varmemåtte DTIF-150, 1800W, 0,5x24 m , følerrør
5.599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 5.638 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
DEVIMAT 150T 1800W 12M² 0,5X24M 230V
5.609 kr
+ 49 kr fragt
Total: 5.658 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
DEVI gulvvarmemåtte 1800W 12m²
5.999 kr
+ 39 kr fragt
Total: 6.038 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
DEVI Varmemåtte DTIF-150, 1800W, 0,5x24 m , følerrør
6.099 kr
+ 39 kr fragt
Total: 6.138 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Devi