DEVI DTIF-150 1200W 0,5x16m

DEVI DTIF-150 1200W 0,5x16m er en elgulvvarmemåtte med 150W/m², designet til montage i gulvkonstruktioner med lav byggehøjde. Varmemåtten monteres tæt på gulvoverfladen og er velegnet til renovering af gamle gulve, hvor pladsen er begrænset. Den kan anvendes som primær opvarmningskilde i alle husets rum og sikrer effektiv opvarmning af både gulve og lokaler.

DEVI DTIF-150 1200W 0,5x16m koster lige nu 3.550 kr. En stigning på 1,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 3.493 kr. Vores prishistorik bygger på 67 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 3.493 kr (18. juni 2026) og 3.550 kr (14. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.550 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Danfoss DEVImatTM 1200W 0,5X16M
3.550 kr
+ fri fragt
Total: 3.550 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Devimat Dtif-150, 1200W 230V 0,5X16M
3.670 kr
+ 64 kr fragt
Total: 3.734 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Danfoss DEVImatT 150T Varmemtte til gulvvarme, 3,0 til 3,5 mm byggehjde, 230Vac, 150W/m
3.794 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.833 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
DEVI Varmemåtte DTIF-150, 1200W, 0,5x16 m , med følerrør
3.799 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.838 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
DEVI Varmemåtte DTIF-150, 1200W, 0,5x16 m , følerrør
3.999 kr
+ 39 kr fragt
Total: 4.038 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
DEVI Varmemåtte DTIF-150, 1200W, 0,5x16 m , følerrør
3.999 kr
+ 39 kr fragt
Total: 4.038 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
DEVIMAT DTIF-150, 1200W 230V 0,5X16M
4.115 kr
+ 49 kr fragt
Total: 4.164 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
DEVI elgulvvarmemåtte 1200W 8m²
4.299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 4.338 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
DEVI Varmemåtte DTIF-150, 1200W, 0,5x16 m , følerrør
4.499 kr
+ 39 kr fragt
Total: 4.538 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Devi