DEVI DEVImat 150T Gulvvarmemåtte

DEVI DEVImat 150T gulvvarmemåtte er en effektiv løsning til elektrisk gulvvarme i hjemmet. Med en kapacitet på 75W og et dækningsområde på 0,5m² er denne måtte ideel til mindre rum og badeværelser. Den selvklæbende konstruktion og lave profil sikrer en hurtig og enkel installation, mens den solide FEP-isolerede ledning beskytter mod slitage. Perfekt til steder, hvor komfort og varme er vigtigt.

DEVI DEVImat 150T Gulvvarmemåtte koster lige nu 669 kr. En stigning på 12,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 595 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 595 kr (14. juni 2026) og 669 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 669 kr hos LavprisEl.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisEl favicon
LavprisEl
DEVI DTIF gulvvarmemåtte 75W 0,5m²
669 kr
+ 39 kr fragt
Total: 708 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Danfoss DEVImatT 150T Varmemtte til gulvvarme, 3,0 til 3,5 mm byggehjde, 230Vac, 150W/m
715 kr
+ 39 kr fragt
Total: 754 kr
På lager
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
DEVI gulvvarmemåtte 75W 0,5m²
759 kr
+ 39 kr fragt
Total: 798 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
DEVImat varmemåtte 150T, 75W, 0,5x1 m
759 kr
+ 39 kr fragt
Total: 798 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
DEVImat gulvvarmemåtte 150T, 75W, 0,5x1 m , m/flexrør
819 kr
+ 39 kr fragt
Total: 858 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
DEVIMAT 150T 75W 0,5M² 0,5X1M 230V
834 kr
+ 49 kr fragt
Total: 883 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
DEVIMAT 150T 75W 0,5M² 0,5X1M 230V
949 kr
+ 39 kr fragt
Total: 988 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Danfoss DEVImatTM 75W 0,5X 1m
984 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.023 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 12.4%

Specifikationer

Mærke: Devi
Kategori: Ventilation