Design For The People Artist 40

Design For The People Artist 40 er en pendel i beige med et tidløst og minimalistisk design, inspireret af musikkens verden og bækkenet fra et trommesæt. Lampen er designet af Bønnelycke MDD og giver et blødt, diffust lys, der passer godt over spisebordet eller i stuen. De enkle linjer gør den til et elegant valg i mange indretninger.

Design For The People Artist 40 koster lige nu 1.799 kr. En stigning på 25,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.436 kr. Vores prishistorik bygger på 63 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.436 kr (09. maj 2026) og 1.799 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.799 kr hos LampeGuru.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Lamper.dk favicon
Lamper.dk
Artist 40 pendel LED, beige
1.799 kr
+ fri fragt
Total: 1.799 kr
På lager
Leveringstid: Udsolgt
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Dftp Artist pendel, beige, Ø40 cm
1.799 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.838 kr
På lager
Leveringstid: 3-5 dage
Køb nu
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Design For The People Artist 40 pendel Beige : Erling Christensen Møbler
2.600 kr
+ fri fragt
Total: 2.600 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Design For The People