Design For The People Artist 40

Design For The People Artist 40 er en sort pendel med et tidløst og minimalistisk design, inspireret af musikkens verden. Lampen er designet af Bønnelycke MDD og har en enkel udformning, der gør den velegnet til mange typer indretning. Skærmen giver et blødt og diffust lys, hvilket gør pendlen ideel over spisebordet eller i stuen, hvor den tilfører elegance og stemning.

Design For The People Artist 40 koster lige nu 1.799 kr. En stigning på 11,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.617 kr. Vores prishistorik bygger på 61 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.617 kr (07. juni 2026) og 1.799 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.799 kr hos Lamper.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Lamper.dk favicon
Lamper.dk
Artist 40 pendel LED, sort
1.799 kr
+ fri fragt
Total: 1.799 kr
På lager
Leveringstid: Udsolgt
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Dftp Artist pendel, sort, Ø40 cm
1.899 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.938 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Design For The People Artist 40 pendel Sort : Erling Christensen Møbler
2.600 kr
+ fri fragt
Total: 2.600 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Design For The People