Design For The People Artist 25

Design For The People Artist 25 er en pendel i beige med et tidløst og minimalistisk design. Lampen er inspireret af musikkens verden, nærmere bestemt bækkenet fra et trommesæt, hvilket giver den et unikt udtryk. Skærmen sikrer et blødt og diffust lys, der passer godt over spisebordet eller i stuen. Den enkle udformning gør lampen velegnet til mange indretninger.

Design For The People Artist 25 koster lige nu 1.055 kr. En stigning på 5,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.005 kr. Vores prishistorik bygger på 75 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.005 kr (09. maj 2026) og 1.055 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.055 kr hos LampeGuru.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Dftp Artist pendel, beige, Ø25 cm
1.055 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.094 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Lamper.dk favicon
Lamper.dk
Artist 25 pendel LED, beige
1.199 kr
+ fri fragt
Total: 1.199 kr
På lager
Leveringstid: Fra 1 - 3 hverdage
Køb nu
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Design For The People Artist 25 pendel Beige : Erling Christensen Møbler
1.600 kr
+ fri fragt
Total: 1.600 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Design For The People