Design For The People Artist 25

Design For The People Artist 25 er en sort pendel med et minimalistisk og tidløst design, inspireret af bækkenet fra et trommesæt. Lampen er skabt med fokus på enkelhed og elegance, hvilket gør den velegnet til mange forskellige rum. Skærmen sikrer et blødt og diffust lys, ideelt til både spisebordet og stuen. Artist 25 er designet af Bønnelycke MDD og kan blive en kommende klassiker i hjemmet.

Design For The People Artist 25 koster lige nu 1.146 kr. En stigning på 20,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 954 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 954 kr (09. maj 2026) og 1.199 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.146 kr hos Lamper.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Lamper.dk favicon
Lamper.dk
Artist 25 pendel LED, sort
1.146 kr
+ fri fragt
Total: 1.146 kr
På lager
Leveringstid: Udsolgt
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Dftp Artist pendel, sort, Ø25 cm
1.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.238 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Design For The People Artist 25 pendel Sort : Erling Christensen Møbler
1.600 kr
+ fri fragt
Total: 1.600 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Design For The People