Dermalogica Daily Milkfoliant

4.7 (3 anmeldelser)
Dermalogica Daily Milkfoliant
Bedste pris
Stabil pris
407kr
779 krSPAR 48%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Dermalogica Daily Milkfoliant er en mild, havrebaseret pudder-eksfoliering, der skånsomt plejer din hud. Få en blødere og mere jævn hudoverflade med denne daglige behandling, som er perfekt til sensitiv hud.

Dermalogica Daily Milkfoliant koster lige nu 407 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 6,4 % lavere end den højeste registrerede pris på 435 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 407 kr (05. juni 2026) og 435 kr (06. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 407 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Dermalogica Daily Skin Health Vegan Calming Exfoliating Powder, 74 g
407 kr
+ 39 kr fragt
Total: 446 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Dermalogica Daily Milkfoliant 74 g
445 kr
+ fri fragt
Total: 445 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Dermalogica Daily Milkfoliant 74 g
595 kr
Total: 595 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ren-velvaereshop.dk favicon
Ren-velvaereshop.dk
Dermalogica Daily Milkfoliant, 74g.
595 kr
+ fri fragt
Total: 595 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Stylingagenten DK favicon
Stylingagenten DK
Dermalogica Daily Milkfoliant 74gr
779 kr
Total: 779 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Dermalogica
Kategori: Hudpleje