Dermalogica AGE Smart Multivitamin Thermafoliant 75ml

4.8 (2 anmeldelser)

Dermalogica AGE Smart Multivitamin Thermafoliant er en effektiv termisk peeling, der kombinerer fysisk og kemisk eksfoliering. Den polerer og blødgør huden, samtidig med at den stimulerer cellefornyelsen ved hjælp af mælkesyre og salisylsyre. Antioxidanter som vitamin A, C og E beskytter mod frie radikaler og fremmer en fastere hud.

Dermalogica AGE Smart Multivitamin Thermafoliant 75ml koster lige nu 414 kr. En stigning på 7,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 384 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 384 kr (05. juni 2026) og 455 kr (02. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 414 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Dermalogica Age Smart Multivitamin Complex Exfoliating Mask 75 ml
414 kr
+ 39 kr fragt
Total: 453 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Dermalogica Age Smart Multivitamin Thermafoliant 75 ml
499 kr
+ fri fragt
Total: 499 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Ren-velvaereshop.dk favicon
Ren-velvaereshop.dk
Dermalogica Multivitamin Thermafoliant, 75ml.
560 kr
+ fri fragt
Total: 560 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Dermalogica AGE Smart Multivitamin Thermofoliant 75ml
570 kr
Total: 570 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Stylingagenten DK favicon
Stylingagenten DK
Dermalogica AGE Smart MultiVitamin Thermafoliant 75ml
779 kr
Total: 779 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 7.8%

Specifikationer

Mærke: Dermalogica
Kategori: Hudpleje