DermaKnowlogy Sun Lotion SPF50

4.4 (9 anmeldelser)

DermaKnowlogy Sun Lotion SPF50 er en ultralet solcreme, der beskytter effektivt mod solens skadelige UVA- og UVB-stråler. Den er dermatologisk testet, parfumefri og meget vandfast, perfekt til sensitiv hud. Produktet absorberes hurtigt uden at fnulre eller hvidte, hvilket efterlader huden blød og glat hele dagen.

DermaKnowlogy Sun Lotion SPF50 koster lige nu 196 kr. En stigning på 18,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 165 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 165 kr (22. marts 2026) og 209 kr (25. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 196 kr hos NiceHair.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
DermaKnowlogy Sun Lotion SPF 50 200 ml
196 kr
+ 39 kr fragt
Total: 235 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Ren-velvaereshop.dk favicon
Ren-velvaereshop.dk
DermaKnowlogy+ Sun Lotion SPF50, 200ml.
222 kr
+ 35 kr fragt
Total: 256 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
DermaKnowlogy Sun Lotion SPF50
234 kr
+ fri fragt
Total: 234 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Økologisk-Supermarked favicon
Økologisk-Supermarked
MDerma Sun Lotion SPF50 200 ml
249 kr
+ 59 kr fragt
Total: 308 kr
På lager
Leveringstid: Afsendes inden for 1-3 hverdage
Køb nu
Goodskin favicon
Goodskin
DermaKnowlogy Sun Lotion SPF50 200 ml
260 kr
+ fri fragt
Total: 260 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Duft og Natur favicon
Duft og Natur
MDerma Sun Lotion SPF50 200 ml.
260 kr
+ 39 kr fragt
Total: 299 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Made4men Danmark favicon
Made4men Danmark
DermaKnowlogy Sun Lotion SPF50
261 kr
+ 39 kr fragt
Total: 300 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: DermaKnowlogy
Kategori: Solcreme
beskyttelsesniveau: Solbeskyttelsesfaktor 50
funktioner: Moisturizing, Vandfast
type: Lotion