DermaKnowlogy MD31 Body Lotion

DermaKnowlogy MD31 Body Lotion tilfører fugt til normal og let tør hud. Den lette lotion absorberes hurtigt, modvirker tørhed og irritation og indeholder nærende sheasmør og allantoin, der plejer huden dagligt.

DermaKnowlogy MD31 Body Lotion koster lige nu 151 kr. En stigning på 19,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 126 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 126 kr (16. juni 2026) og 151 kr (21. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 151 kr hos Helsebixen.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
DermaKnowlogy MD31 Body Lotion
151 kr
+ fri fragt
Total: 151 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Ren-velvaereshop.dk favicon
Ren-velvaereshop.dk
Mderma MD31 Body Lotion, 400ml
151 kr
+ 35 kr fragt
Total: 185 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
DermaKnowlogy MD31 Body Lotion 400 ml
169 kr
+ 39 kr fragt
Total: 208 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
MDerma MD31 Body Lotion 400 ml
169 kr
+ 39 kr fragt
Total: 208 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Duft og Natur favicon
Duft og Natur
MD31 Body Lotion 400 ml.
180 kr
+ 39 kr fragt
Total: 219 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Goodskin favicon
Goodskin
DermaKnowlogy MD31 Body Lotion 400 ml
180 kr
+ 40 kr fragt
Total: 220 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
DERMAKNOWLOGY MD31 Body Lotion 400 ml
204 kr
Total: 204 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Mderma Md31 Bodylotion 400 Ml
210 kr
+ 40 kr fragt
Total: 250 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: DermaKnowlogy
Kategori: Kosmetik