DermaKnowlogy MD22 Carbamide Lotion 7,5%

4.6 (41 anmeldelser)

DermaKnowlogy MD22 Carbamide Lotion 7,5% er en nærende lotion, der tilfører huden maksimal fugt. Med 7,5% carbamid blødgør den effektivt tør, ru og skællende hud, mens den binder fugten og gør huden mærkbart mere smidig.

DermaKnowlogy MD22 Carbamide Lotion 7,5% koster lige nu 156 kr. En stigning på 21,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 129 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 129 kr (02. april 2026) og 156 kr (24. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 156 kr hos NiceHair.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
DermaKnowlogy MD22 Carbamide Lotion 7,5% 400 ml
156 kr
+ 39 kr fragt
Total: 195 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
DermaKnowlogy MD22 Carbamide Body Lotion 7,5%
168 kr
+ fri fragt
Total: 168 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Ren-velvaereshop.dk favicon
Ren-velvaereshop.dk
DermaKnowlogy+ MD22 Carbamide lotion 7,5%, 400ml
168 kr
+ 35 kr fragt
Total: 202 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Økologisk-Supermarked favicon
Økologisk-Supermarked
MD22 Carbamide lotion 7,5% 400 ml Bioculinair
188 kr
+ 59 kr fragt
Total: 247 kr
På lager
Leveringstid: Afsendes inden for 1-3 hverdage
Køb nu
Duft og Natur favicon
Duft og Natur
DermaKnowlogy+ MD22 Carbamide lotion 7,5% 400 ml.
200 kr
+ 39 kr fragt
Total: 239 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Goodskin favicon
Goodskin
DermaKnowlogy MD22 Carbamide Lotion 7,5% 400 ml
200 kr
+ 40 kr fragt
Total: 240 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: DermaKnowlogy
Kategori: Trylleri og festartikler
form: Creme
hudtype: Til tør hud
ingrediens: Allantoin, Nikotinamid, Sheasmør, Urea
type: Fødder, Krop