DermaKnowlogy MD21 Carbamide Lotion 5%

4.6 (27 anmeldelser)

DermaKnowlogy MD21 Carbamide Lotion 5% er specielt udviklet til normal og let tør hud. Den indeholder 5% carbamid, som effektivt tilfører og binder fugt, mens sheasmør og niacinamide blødgør og beroliger huden. Denne allergivenlige lotion er ideel til daglig brug og efterlader huden blød og fugtmættet.

DermaKnowlogy MD21 Carbamide Lotion 5% koster lige nu 135 kr. En stigning på 15,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 117 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 117 kr (02. april 2026) og 136 kr (23. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 135 kr hos NiceHair.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
DermaKnowlogy MD21 Carbamide Lotion 5% 400 ml
135 kr
+ 39 kr fragt
Total: 174 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
MDerma MD21 Carbamide Lotion 5% 400 ml
136 kr
+ 39 kr fragt
Total: 175 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ren-velvaereshop.dk favicon
Ren-velvaereshop.dk
DermaKnowlogy+ MD21 Carbamide Lotion 5%, 400ml
141 kr
+ 35 kr fragt
Total: 175 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
DermaKnowlogy MD21 Carbamide Body Lotion 5%
151 kr
+ fri fragt
Total: 151 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Økologisk-Supermarked favicon
Økologisk-Supermarked
MD21 Carbamide Lotion 5% 400 ml Bioculinair
159 kr
+ 59 kr fragt
Total: 218 kr
På lager
Leveringstid: Afsendes inden for 1-3 hverdage
Køb nu
Duft og Natur favicon
Duft og Natur
MD21 Carbamide Lotion 5% 400 ml.
180 kr
+ 39 kr fragt
Total: 219 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Goodskin favicon
Goodskin
DermaKnowlogy MD21 Carbamide Lotion 5% 400 ml
180 kr
+ 40 kr fragt
Total: 220 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: DermaKnowlogy
Kategori: Kosmetik
form: Creme
hudproblem: Eczema
ingrediens: Allantoin, Nikotinamid, Sheasmør
type: Krop