DermaKnowlogy MD12 High Absorbent Cream

4.7 (61 anmeldelser)

DermaKnowlogy MD12 High Absorbent Cream er en nærende fugtighedscreme designet til tør og sart hud. Med et højt fedtindhold på 40% sikrer den en intens fugtpleje, mens den hurtigt absorberes uden at fedte. Glycerin, vaseline og paraffinolie arbejder sammen for at styrke hudens naturlige barriere og efterlader huden blød og beskyttet hele dagen.

DermaKnowlogy MD12 High Absorbent Cream koster lige nu 122 kr. En stigning på 16,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 105 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 105 kr (12. april 2026) og 126 kr (13. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 122 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
MDerma DERMAKNOWLOGY MD12 High Absorbent Cream 200 ml
122 kr
+ 39 kr fragt
Total: 161 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
DermaKnowlogy MD12 High Absorbant Cream 200 ml
124 kr
+ 39 kr fragt
Total: 163 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Ren-velvaereshop.dk favicon
Ren-velvaereshop.dk
DermaKnowlogy+ MD12 High Absorbant Cream, 200ml
132 kr
+ 35 kr fragt
Total: 166 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
DermaKnowlogy MD12 High Absorbent Cream
134 kr
+ fri fragt
Total: 134 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Helsegrossisten.dk favicon
Helsegrossisten.dk
DermaKnowlogy+ MD12 High Absorbant Cream 200 ml.
153 kr
+ 34 kr fragt
Total: 187 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Duft og Natur favicon
Duft og Natur
160 kr
+ 39 kr fragt
Total: 199 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Dermaknowlogy Md12 High Absorbent Cream 200 Ml
160 kr
+ 40 kr fragt
Total: 200 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Goodskin favicon
Goodskin
DermaKnowlogy MD12 High Absorbent Cream 200 ml
160 kr
+ 40 kr fragt
Total: 200 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
DERMAKNOWLOGY MD12 Højabsorberende creme 200 ml
165 kr
Total: 165 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: DermaKnowlogy
Kategori: Trylleri og festartikler
form: Creme
hudtype: Til tør hud
type: Hænder, Krop