DermaKnowlogy MD02 Lipid Light Balm

4.7 (90 anmeldelser)

DermaKnowlogy MD02 Lipid Light Balm er en effektiv 92% fedtcreme til pleje af tør og meget tør hud. Den lette formel er velegnet til store hudområder og smelter ved kontakt, hvilket gør den ideel til daglig brug. Perfekt til både sensitiv og atopisk hud, cremen giver optimal fugt og beskyttelse.

DermaKnowlogy MD02 Lipid Light Balm koster lige nu 122 kr. En stigning på 16,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 105 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 105 kr (16. april 2026) og 123 kr (24. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 122 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
MDerma Knowlogy MD02 Lipid Light Balm 92% 200 ml.
122 kr
+ 39 kr fragt
Total: 161 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
DermaKnowlogy MD02 Lipid Light Balm 200 ml
123 kr
+ 39 kr fragt
Total: 162 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
DermaKnowlogy MD02 Lipid Light Balm
125 kr
+ fri fragt
Total: 125 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Ren-velvaereshop.dk favicon
Ren-velvaereshop.dk
DermaKnowlogy+ MD02 Lipid Light Balm, 200ml
132 kr
+ 35 kr fragt
Total: 166 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Økologisk-Supermarked favicon
Økologisk-Supermarked
MD02 Lipid Light Balm 200 ml Bioculinair
149 kr
+ 59 kr fragt
Total: 208 kr
På lager
Leveringstid: Afsendes inden for 1-3 hverdage
Køb nu
Duft og Natur favicon
Duft og Natur
MDerma MD02 Lipid Light Balm 200 ml.
160 kr
+ 39 kr fragt
Total: 199 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Mderma Md02 Lipid Light Balm 200 Ml
160 kr
+ 40 kr fragt
Total: 200 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Goodskin favicon
Goodskin
DermaKnowlogy MD02 Lipid Light Balm 200 ml
160 kr
+ 40 kr fragt
Total: 200 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: DermaKnowlogy
Kategori: Trylleri og festartikler
form: Creme
hudproblem: Dryness
hudtype: Til alle hudtyper
ingrediens: Bivoks