DermaKnowlogy FACE21 Moisturising Gel

DermaKnowlogy FACE21 Moisturising Gel er en oliefri ansigtsgel udviklet til sart og sensitiv hud. Den indeholder fugtgivere som hyaluronsyre og glycerin samt niacinamid, der beroliger irriteret og rød hud. Perfekt til daglig pleje uden parfume og farvestoffer.

DermaKnowlogy FACE21 Moisturising Gel koster lige nu 157 kr. En stigning på 4,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 151 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 151 kr (16. juni 2026) og 157 kr (24. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 157 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
MDerma FACE21 Moisturising Gel 50 ml
157 kr
+ 39 kr fragt
Total: 196 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
DermaKnowlogy Face 21 Moisturising Gel 50 ml
164 kr
+ 39 kr fragt
Total: 203 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Ren-velvaereshop.dk favicon
Ren-velvaereshop.dk
DermaKnowlogy+ FACE21 Moisturizing Gel, 50ml
176 kr
+ 35 kr fragt
Total: 210 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
DermaKnowlogy FACE21 Moisturizing Gel
181 kr
+ fri fragt
Total: 181 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Økologisk-Supermarked favicon
Økologisk-Supermarked
FACE21 Moisturizing Gel 50 ml MDerma
198 kr
+ 59 kr fragt
Total: 257 kr
På lager
Leveringstid: Afsendes inden for 1-3 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Mderma Face 21 Moisturising Gel 50 Ml
200 kr
+ 40 kr fragt
Total: 240 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Goodskin favicon
Goodskin
DermaKnowlogy FACE 21 Moisturising Gel 50 ml
215 kr
+ fri fragt
Total: 215 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Duft og Natur favicon
Duft og Natur
DermaKnowlogy+ FACE21 Moisturizing Gel 50 ml.
215 kr
+ 39 kr fragt
Total: 254 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: DermaKnowlogy
Kategori: Kosmetik