DermaKnowlogy Face 11 Cream

4.0 (42 anmeldelser)

DermaKnowlogy Face 11 Cream er skabt til at nære og fugte tør og sensitiv ansigtshud. Med nøje udvalgte ingredienser som glycerin, E-vitamin og sheasmør, hjælper denne ansigtscreme med at styrke hudens naturlige barriere. Perfekt til daglig brug, absorberes let for en glat, blød hud uden fedtet fornemmelse.

DermaKnowlogy Face 11 Cream koster lige nu 155 kr. En stigning på 17,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 132 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 132 kr (17. april 2026) og 155 kr (24. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 155 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
MDerma FACE11 Moisturising Cream 50 ml
155 kr
+ 39 kr fragt
Total: 194 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
DermaKnowlogy Face 11 Moisturising Cream 50 ml
164 kr
+ 39 kr fragt
Total: 203 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Ren-velvaereshop.dk favicon
Ren-velvaereshop.dk
DermaKnowlogy+ FACE11 Moisturizing Cream, 50ml
176 kr
+ 35 kr fragt
Total: 210 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
DermaKnowlogy FACE11 Moisturizing Cream
181 kr
+ fri fragt
Total: 181 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Økologisk-Supermarked favicon
Økologisk-Supermarked
FACE11 Moisturizing Cream 50 ml MDerma
198 kr
+ 59 kr fragt
Total: 257 kr
På lager
Leveringstid: Afsendes inden for 1-3 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Mderma Face 11 Moisturising Cream 50 Ml
200 kr
+ 40 kr fragt
Total: 240 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Goodskin favicon
Goodskin
DermaKnowlogy FACE 11 Moisturising Cream 50 ml
215 kr
+ fri fragt
Total: 215 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Duft og Natur favicon
Duft og Natur
DermaKnowlogy+ FACE11 Moisturizing Cream 50 ml.
215 kr
+ 39 kr fragt
Total: 254 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: DermaKnowlogy
Kategori: Kosmetik
form: Creme
hudproblem: Eczema
ingrediens: E-vitamin, Sheasmør
type: Ansigt