Derma Sun Lip Balm SPF50

Derma Sun Lip Balm SPF50 er en vandfast læbebalsam, der effektivt beskytter dine læber mod solens skadelige UVA- og UVB-stråler. Beriget med kokosolie og E-vitamin, fugter den dybt og modvirker udtørring, hvilket gør den ideel til solskinsdage ved stranden eller i bjergene.

Derma Sun Lip Balm SPF50 koster lige nu 52 kr. En stigning på 13,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 46 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 46 kr (18. april 2026) og 60 kr (23. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 52 kr hos Duft og Natur.

Anmeldelser

Ofte stillede spørgsmål

Sammenlign priser

Bedste pris
Duft og Natur favicon
Duft og Natur
Derma Protective Lip Care SPF50 10 ml.
52 kr
+ 39 kr fragt
Total: 91 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
Derma Lip Balm SPF50 (10 ml)
56 kr
+ fri fragt
Total: 56 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Made4men Danmark favicon
Made4men Danmark
Derma Lip Balm SPF50 (10 ml)
56 kr
+ 39 kr fragt
Total: 95 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Derma Sun Lip Balm SPF50 10 ml
57 kr
+ 39 kr fragt
Total: 96 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Økologisk-Supermarked favicon
Økologisk-Supermarked
Derma Protective Lip Care SPF50 10 ml
69 kr
+ 59 kr fragt
Total: 128 kr
På lager
Leveringstid: Afsendes inden for 1-3 hverdage
Køb nu
Ren-velvaereshop.dk favicon
Ren-velvaereshop.dk
Derma Protective Lip Care SPF50, 10ml.
70 kr
+ 35 kr fragt
Total: 104 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Goodskin favicon
Goodskin
Derma Sun Lip Balm SPF50 Vandfast solcreme
70 kr
+ 40 kr fragt
Total: 110 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 6.1%

Specifikationer

Mærke: Derma Sun
Kategori: Sundhed og skønhed