Derma Kids Solspray SPF 30

Derma Kids Solspray SPF 30 giver effektiv beskyttelse mod solens skadelige stråler. Denne allergivenlige og vandfaste solcreme er ideel til børn og voksne med sart hud. Den er 100% vegansk, fri for parfume og farvestoffer, og den trænger hurtigt ind uden at fedte.

Derma Kids Solspray SPF 30 koster lige nu 50 kr. En stigning på 28,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 39 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 39 kr (02. juni 2026) og 80 kr (09. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 50 kr hos Hobbix.

Sammenlign priser

Bedste pris
Hobbix favicon
Hobbix
Derma kids sun spray SPF30 high 200ml
50 kr
+ 49 kr fragt
Total: 99 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Derma Kids Sun Spray SPF 30 200 ml
59 kr
+ 39 kr fragt
Total: 98 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Ren-velvaereshop.dk favicon
Ren-velvaereshop.dk
Derma kids solspray SPF 30, 200ml
77 kr
+ 35 kr fragt
Total: 111 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Derma Kids Solspray SPF30 200 ml
99 kr
+ 39 kr fragt
Total: 138 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Økologisk-Supermarked favicon
Økologisk-Supermarked
Derma kids solspray SPF 30 200 ml
102 kr
+ 59 kr fragt
Total: 161 kr
På lager
Leveringstid: Afsendes inden for 1-3 hverdage
Køb nu
Goodskin favicon
Goodskin
Derma Kids Solspray SPF 30 Vandfast solcreme
110 kr
+ 40 kr fragt
Total: 150 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Helsegrossisten.dk favicon
Helsegrossisten.dk
Derma Kids Sun Spray SPF 30 200 ml
115 kr
+ 34 kr fragt
Total: 149 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Duft og Natur favicon
Duft og Natur
Derma kids solspray SPF 30 200 ml.
115 kr
+ 39 kr fragt
Total: 154 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
Derma kids solspray SPF 30
115 kr
+ fri fragt
Total: 115 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Derma Sun
Kategori: Trylleri og festartikler