Derma Kids Sollotion Roll-on SPF50

Derma Kids Sollotion Roll-on SPF50 giver effektiv vandfast beskyttelse mod UVA- og UVB-stråler. Denne praktiske roll-on gør det nemt og sjovt for børn at få smurt solcreme på, så de er godt beskyttet i solen. Svanemærket og vegansk for en sikker og skånsom soloplevelse.

Derma Kids Sollotion Roll-on SPF50 koster lige nu 56 kr. En stigning på 14,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 49 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 49 kr (19. april 2026) og 64 kr (23. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 56 kr hos Duft og Natur.

Sammenlign priser

Bedste pris
Duft og Natur favicon
Duft og Natur
Derma Kids Roll-on Sun Lotion SPF50 50 ml.
56 kr
+ 39 kr fragt
Total: 95 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Derma Sun Kids Sollotion Roll-on SPF50 50 ml
61 kr
+ 39 kr fragt
Total: 100 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
Derma Kids Sollotion Roll-on SPF50
63 kr
+ fri fragt
Total: 63 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Ren-velvaereshop.dk favicon
Ren-velvaereshop.dk
Derma Kids Roll-on Sun Lotion SPF50, 50ml.
65 kr
+ 35 kr fragt
Total: 99 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Økologisk-Supermarked favicon
Økologisk-Supermarked
Kids Sollotion Roll-on SPF50 50 ml Derma
73 kr
+ 59 kr fragt
Total: 132 kr
På lager
Leveringstid: Afsendes inden for 1-3 hverdage
Køb nu
Helsegrossisten.dk favicon
Helsegrossisten.dk
Derma Kids Roll-on Sun Lotion SPF50 50 ml
75 kr
+ 34 kr fragt
Total: 109 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Derma Kids Roll On Sun Lotion SPF 50 50 ml
75 kr
+ 39 kr fragt
Total: 114 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Babysam.dk favicon
Babysam.dk
Kids Sollotion Roll-on SPF50 50 ml
75 kr
+ 49 kr fragt
Total: 124 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Goodskin favicon
Goodskin
Derma Kids Sollotion Roll-on SPF50 Vandfast solcreme
80 kr
+ 40 kr fragt
Total: 120 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 6.2%

Specifikationer

Mærke: Derma Sun
Kategori: Sundhed og skønhed