Derma Family Shampoo 1000 ml

Derma Family Shampoo er en allergivenlig og Svanemærket shampoo, der er parfumefri og skånsom mod hovedbunden. Den tilfører optimal fugt og pleje, hvilket efterlader håret blødt og velplejet. Særlig velegnet til sart hovedbund og daglig brug.

Derma Family Shampoo 1000 ml koster lige nu 52 kr. En stigning på 17,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 44 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 44 kr (16. juni 2026) og 52 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 52 kr hos Ren-velvaereshop.dk.

Ofte stillede spørgsmål

Sammenlign priser

Bedste pris
Ren-velvaereshop.dk favicon
Ren-velvaereshop.dk
Derma Family Shampoo, 1000ml
52 kr
+ 35 kr fragt
Total: 86 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Økologisk-Supermarked favicon
Økologisk-Supermarked
Shampoo 1 Liter Derma Family
58 kr
+ 59 kr fragt
Total: 117 kr
På lager
Leveringstid: Afsendes inden for 1-3 hverdage
Køb nu
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
Derma Nourishing Shampoo
59 kr
+ fri fragt
Total: 59 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Løvegården favicon
Løvegården
Derma Nourishing Shampoo
63 kr
+ fri fragt
Total: 63 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Astma Allergi Shoppen favicon
Astma Allergi Shoppen
Derma Nourishing Shampoo, 1000 ml
65 kr
+ 39 kr fragt
Total: 104 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Goodskin favicon
Goodskin
Derma Shampoo Økologisk shampoo
70 kr
+ 40 kr fragt
Total: 110 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Derma Family Shampoo 1000 ml
71 kr
+ 39 kr fragt
Total: 110 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Derma Family Shampoo 1000 Ml
90 kr
+ 40 kr fragt
Total: 130 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Derma Family Shampoo 1000 ml
90 kr
Total: 90 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Derma Family
Kategori: Trylleri og festartikler