Derma Eco Face Scrub

4.0 (1 anmeldelse)

Derma Eco Face Scrub er en økologisk certificeret 2-i-1 ansigtsscrub og peelingmaske, der nænsomt fjerner døde hudceller og forebygger urenheder. Formlen indeholder mikrofine skrubbekorn fra vulkansten og 5% AHA, som peeler huden og reducerer synlige porer. Beriget med abrikoskerneolie, rapsolie og aloe vera, efterlades huden blød, glat og forfrisket.

Derma Eco Face Scrub koster lige nu 60 kr. En stigning på 15,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 52 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 52 kr (08. april 2026) og 62 kr (23. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 60 kr hos NiceHair.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Derma Eco Face Scrub Mask 75 ml
60 kr
+ 39 kr fragt
Total: 99 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Økologisk-Supermarked favicon
Økologisk-Supermarked
Derma Eco Exfoliating Face Scrub 75 ml
62 kr
+ 59 kr fragt
Total: 121 kr
På lager
Leveringstid: Afsendes inden for 1-3 hverdage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Derma Eco Exfoliating Face Scrub 75 ml
65 kr
+ 39 kr fragt
Total: 104 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Ren-velvaereshop.dk favicon
Ren-velvaereshop.dk
Derma Exfoliating Face Scrub Mask, 75ml.
70 kr
+ 35 kr fragt
Total: 104 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Duft og Natur favicon
Duft og Natur
Derma Exfoliating Face Scrub 75 ml.
70 kr
+ 39 kr fragt
Total: 109 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Goodskin favicon
Goodskin
Derma Face Scrub Mask (75 ml)
70 kr
+ 40 kr fragt
Total: 110 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
Derma Eco Face Scrub Mask
70 kr
+ fri fragt
Total: 70 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Derma Eco
Kategori: Sundhed og skønhed
funktioner: Fugtgivende
hovedingrediens: Alfahydroxysyre, Aloe, Hydroxy Acid, Mælkesyre
hudtype: Alle hudtyper