Denver PR-4700

Denver PR-4700 er en kompakt, bærbar 4K projektor, der egner sig til film, præsentationer og underholdning uden fast opsætning. Den kan bruges både indendørs og udendørs og projicerer billede i op til 180 tommer. Med indbygget Bluetooth, HDMI og USB får du fleksible tilslutningsmuligheder. Projektoren har indbygget batteri og passer godt til mindre mødelokaler, børneværelser eller mobile biografopsætninger.

Denver PR-4700 koster lige nu 699 kr. En stigning på 2,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 679 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 679 kr (23. juni 2026) og 699 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 699 kr hos Av-Cables DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Denver PR-4700 bærbar projektor 4K
699 kr
Total: 699 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
DENVER Projektor PR-4700 3840 x 2160 150 ANSI lumens
718 kr
+ 39 kr fragt
Total: 757 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Denver Projektor 4K 45"-180" 150 ANSI lumen Inbyggt batteri
1.119 kr
Total: 1.119 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
4K bærbar projektor, 45"-180", indbygget batteri
1.339 kr
Total: 1.339 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Denver