Den fantastiske bus

I den rørende historie fra Jakob Martin Strid oplever vi, hvordan barakbyen i Ahnstarr City plages af håbløshed, mens den lille Timo kæmper mod sygdom. En gammel myte om landet Balanka og dets helbredende Safran-liljer kaster et skær af håb over fortællingen.

Den fantastiske bus koster lige nu 329 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 99 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 329 kr (17. april 2026) og 329 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 329 kr hos Hobbix.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
Hobbix favicon
Hobbix
Gyldendal jakob martin strid den fantastiske bus
329 kr
+ 49 kr fragt
Total: 378 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Den fantastiske bus Børnebog Hardcover
360 kr
+ 39 kr fragt
Total: 399 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
Forlaget Gyldendal Bog Den Fantastiske Bus Dansk
460 kr
+ fri fragt
Total: 460 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Den Fantastiske Bus Jakob Martin Strid Bog
460 kr
+ 40 kr fragt
Total: 500 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Plusbog favicon
Plusbog
Den fantastiske bus | Jakob Martin Strid
499 kr
+ 39 kr fragt
Total: 538 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 3 hverdage
Køb nu
Børnenes Boghandel favicon
Børnenes Boghandel
Den fantastiske bus
500 kr
+ fri fragt
Total: 500 kr
På lager
Leveringstid: 3-5 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Gyldendal
Kategori: Bøger