Deltaco Vægrack 19" 6U

Deltaco Vægrack 19" 6U er et alsidigt vægmonteret rackskab ideelt til opbevaring af netværksudstyr. Det sorte kabinet med glasdør sikrer nem adgang og et stilfuldt udseende, mens den robuste konstruktion beskytter dine enheder effektivt.

Deltaco Vægrack 19" 6U koster lige nu 1.045 kr. En stigning på 21,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 863 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 863 kr (12. juni 2026) og 1.163 kr (06. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.045 kr hos WATTOO.DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
DELTACO 19" rackskab, 6U, 540x450mm, gulvrack/vgrack, glasdr
1.045 kr
+ 99 kr fragt
Total: 1.144 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Deltaco 19-5406B 6U Wall-Mount Rack Cabinet
1.101 kr
+ fri fragt
Total: 1.101 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Deltaco Vægrack 19 tommer 6u
1.181 kr
Total: 1.181 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Deltaco Vægrack 19 tommer 6u
1.244 kr
Total: 1.244 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Deltaco 19 Cabinet, 6u, 540x450mm, Standing Wall Mount, Glass Door
1.417 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.456 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Deltaco
Kategori: Computer tilbehør