Deltaco Speaker Cable 2x1.5

Deltaco højtalerkabel tilbyder 100 meter fleksibelt, flertrådet kabel med rene kobberledere for klart lydsignal. Den hvide farve sikrer en diskret installation langs vægge og lofter. De åbne ender gør det nemt at anvende foretrukne stik eller terminaler.

Deltaco Speaker Cable 2x1.5 koster lige nu 2.295 kr. En stigning på 54,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.488 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.488 kr (18. maj 2026) og 2.295 kr (25. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.295 kr hos MAXiPRO.

Sammenlign priser

Bedste pris
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Deltaco Speaker Cable 2x1.5mm2 Open Conductor Copper 100m On Roll
2.295 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.334 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
DELTACO speaker cable, 2x1.5mm2, open ends, pure copper, 100m, white
2.336 kr
Total: 2.336 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Deltaco Speaker Cable 2x1.5 100m White 100m. Ingen Ingen
2.624 kr
Total: 2.624 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Deltaco Speaker Cable 2x1.5 100m White 100m. Ingen Ingen
2.624 kr
Total: 2.624 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
DELTACO speaker cable, 2x1.5mm2, open ends, pure copper, 100m, hvid
3.471 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.510 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Deltaco
Kategori: Lyd- og videokabler