Deltaco Power Bank 30.000 mAh

Deltaco Power Bank giver dig 30.000 mAh kapacitet, perfekt til længere ture uden adgang til stikkontakt. Med USB-C PD og to USB-A QC3.0 porte kan du hurtigt oplade flere enheder samtidig, hvilket sikrer at dine gadgets altid er klar til brug. Designet er stilrent i sort, og powerbanken er nem at tage med i tasken.

Deltaco Power Bank 30.000 mAh koster lige nu 288 kr. En stigning på 4,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 277 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 277 kr (02. juli 2026) og 331 kr (12. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 288 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Deltaco Power bank 30000 mAh 3 A/18 W 111 Wh 2x 30 Wh
288 kr
+ 39 kr fragt
Total: 327 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
DELTACO Power bank 30000 mAh, 3 A/18 W, 111 Wh, 2x USB-A, 1x USB-C, fa
331 kr
Total: 331 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Batteri-salg.dk favicon
Batteri-salg.dk
Deltaco Power Bank 30.000 Mah, 1x Usb-c Pd, 2x Usb-a Qc3.0 Powerbank
397 kr
+ 39 kr fragt
Total: 436 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bikepack.dk favicon
Bikepack.dk
Deltaco Power Bank 30.000 Mah, 1x Usb-c Pd, 2x Usb-a Qc3.0 Powerbank
397 kr
+ 39 kr fragt
Total: 436 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Deltaco Power Bank 30.000 Mah, 1x Usb-c Pd, 2x Usb-a Qc3.0 Powerbank
397 kr
+ 39 kr fragt
Total: 436 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Outmore.dk favicon
Outmore.dk
Deltaco Power Bank 30.000 Mah, 1x Usb-c Pd, 2x Usb-a Qc3.0 Powerbank
397 kr
+ 39 kr fragt
Total: 436 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Specialkamera.dk favicon
Specialkamera.dk
Powerbank 30.000 mAh / 111 Wh med hurtigladning
479 kr
+ fri fragt
Total: 479 kr
På lager
Køb nu
Newstuff.dk favicon
Newstuff.dk
Deltaco Power Bank 30.000 Mah, 1x Usb-c Pd, 2x Usb-a Qc3.0 Powerbank
481 kr
+ 39 kr fragt
Total: 520 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Deltaco
Kategori: God Pris