Deltaco EV-3217

Bedste pris
Stabil pris
995kr
2.399 krSPAR 59%
hos WATTOO.DK
På lagerLaveste

Deltaco EV-3217 er et 7 meter langt ladekabel til elbil med type 2-stik, der giver fleksibilitet og sikkerhed i hverdagen. Kablet er velegnet til opladning både hjemme ved egen ladeboks og ved offentlige ladestandere. Det understøtter mode 3-opladning og passer til alle køretøjer med type 2-stik, hvilket gør det til en praktisk løsning, når du har brug for ekstra rækkevidde mellem bil og ladepunkt.

Deltaco EV-3217 koster lige nu 995 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 40,0 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.659 kr. Vores prishistorik bygger på 76 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 995 kr (01. juli 2026) og 1.659 kr (22. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 995 kr hos WATTOO.DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Deltaco E-Charge ladekabel type 2, 16A, 3-faset, 11 kW, 7 meter
995 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.034 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
DELTACO Deltaco opladerledning type 2 type 2, 3 fase, 16A, 7 meter EV-3217 Modsvarer: N/A
1.659 kr
Total: 1.659 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Deltaco ladekabel, type 2, 3 fase, 16A, 7 meter
1.699 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.738 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Deltaco ladekabel, type 2, 3 fase, 16A, 7 meter
2.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.238 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Deltaco ladekabel, type 2, 3 fase, 16A, 7 meter
2.299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.338 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Deltaco E-charge, Kabel Type 2 Type 2, 3 Fase, 16a, 7m 7m Sort
2.369 kr
Total: 2.369 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Deltaco ladekabel, type 2, 3 fase, 16A, 7 meter
2.399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.438 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Deltaco