Deltaco EV-3207

4.7 (20 anmeldelser)

Deltaco EV-3207 er et 7 meter langt ladekabel til elbiler med type 2-stik. Kablet er velegnet til opladning både hjemme og ved offentlige ladestandere og understøtter mode 3-opladning. Den ekstra længde giver fleksibilitet, så du nemt kan nå fra ladestanderen til bilen, uanset hvor du parkerer. Et robust valg til daglig opladning af elbilen.

Deltaco EV-3207 koster lige nu 1.356 kr. En stigning på 3,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.308 kr. Vores prishistorik bygger på 69 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.308 kr (09. maj 2026) og 1.494 kr (12. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.356 kr hos WATTOO.DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
EV-kabel type 2 type 2, 3 phase, 32A, 7M Deltaco
1.356 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.395 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Deltaco e-Charge EV-3207 opladningskabel til elbiler, type 2 til type 2, 3 fase, 32 A, 22 kW, 7 meter, sort
1.494 kr
+ fri fragt
Total: 1.494 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Deltaco ladekabel, type 2, 3 fase, 32A, 7 meter
2.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.238 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
DELTACO Deltaco opladerledning type 2 type 2, 3 fase, 32A, 7 meter EV-3207 Modsvarer: N/A
2.309 kr
Total: 2.309 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Deltaco ladekabel, type 2, 3 fase, 32A, 7 meter
2.399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.438 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Deltaco ladekabel, type 2, 3 fase, 32A, 7 meter
2.399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.438 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Deltaco ladekabel, type 2, 3 fase, 32A, 7 meter
2.499 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.538 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
DELTACO EV-kabel type 2 type 2, 3 fase, 32 A, 22 kW, 7m, sort
2.819 kr
Total: 2.819 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Deltaco