Deltaco EV-3203

4.9 (8 anmeldelser)
Deltaco EV-3203
Bedste pris
Stabil pris
849kr
1.899 krSPAR 55%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Deltaco EV-3203 er et robust og fleksibelt ladekabel til elbiler med type 2-stik. Kablet er 3 meter langt og passer til alle køretøjer med type 2-stik, hvilket gør det velegnet til opladning både ved offentlige ladestandere og hjemme. Det understøtter mode 3-opladning og giver dig en pålidelig og sikker opladningsløsning i hverdagen.

Deltaco EV-3203 koster lige nu 849 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 69 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 849 kr (09. maj 2026) og 849 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 849 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Deltaco e-Charge EV-3203 opladningskabel til elbiler, type 2 til type 2, 3 fase, 32 A, 22 kW, 3 meter, sort
849 kr
+ 39 kr fragt
Total: 888 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Deltaco ladekabel, type 2, 3 fase, 32A, 3 meter
1.499 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.538 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
DELTACO Deltaco opladerledning type 2 type 2, 3 fase, 32A, 3 meter EV-3203 Modsvarer: N/A
1.579 kr
Total: 1.579 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Deltaco ladekabel, type 2, 3 fase, 32A, 3 meter
1.699 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.738 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Deltaco ladekabel, type 2, 3 fase, 32A, 3 meter
1.799 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.838 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
DELTACO EV-kabel type 2 type 2, 3 fase, 32 A, 22 kW, 3m, sort
1.852 kr
Total: 1.852 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Deltaco ladekabel, type 2, 3 fase, 32A, 3 meter
1.899 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.938 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Deltaco