DELTACO EV-1207

4.4 (9 anmeldelser)
DELTACO EV-1207
Bedste pris
Stabil pris
732kr
2.274 krSPAR 68%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

DELTACO EV-1207 er et robust 7 meter ladekabel, der passer til alle elbiler med Type 2-stik. Det er designet til både offentlige ladere og hjemmebrug, hvilket giver fleksible opladningsmuligheder. Kablet er bygget med et stærkt TPU-materiale, der modstår UV-lys og slid, og det sikrer en stabil opladning med sølvbelagte forbindelser.

DELTACO EV-1207 koster lige nu 732 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 7,2 % lavere end den højeste registrerede pris på 789 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 732 kr (27. maj 2026) og 789 kr (07. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 732 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Deltaco e-Charge EV-1207 opladningskabel til elbiler, type 2 til type 2, 1 fase, 16 A, 3,6 kW, 7 meter, sort
732 kr
+ 39 kr fragt
Total: 771 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
DELTACO Deltaco opladerledning type 2 type 2, 1 fase, 16A, 7 meter EV-1207 Modsvarer: N/A
1.269 kr
Total: 1.269 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
DELTACO EV-kabel type 2 type 2, 1 fase, 16A, 3,6 kW, 7m, sort
1.525 kr
Total: 1.525 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
e-Charge kabel, type 2 til type 2, 1 fase, 16A, 7m
2.274 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.313 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Deltaco
Kategori: Strømforsyninger og opladere