DELTACO EV-1205

5.0 (5 anmeldelser)

DELTACO EV-1205 opladningskabel er ideelt til elbiler med Type 2-stik. Det 5 meter lange kabel støtter mode 3-opladning og har sølvbelagte forbindelser for optimal kontakt. Fremstillet i TPU-materiale, er det robust mod UV, slid og olie. Kablet fungerer effektivt ved temperaturer fra -30°C til +50°C og sikrer sikker opladning med to-vejs kommunikation.

DELTACO EV-1205 koster lige nu 735 kr. En stigning på 43,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 511 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 511 kr (27. maj 2026) og 735 kr (23. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 735 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Deltaco e-Charge EV-1205 opladningskabel til elbiler, type 2 til type 2, 1 fase, 16 A, 3,6 kW, 5 meter, sort
735 kr
+ 39 kr fragt
Total: 774 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Deltaco ladekabel, type 2, 1 fase, 16A, 3,6 kW, 5 meter
909 kr
+ 39 kr fragt
Total: 948 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Deltaco ladekabel, type 2, 1 fase, 16A, 3,6 kW, 5 meter
1.099 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.138 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
DELTACO Deltaco opladerledning type 2 type 2, 1 fase, 16A, 5 meter EV-1205 Modsvarer: N/A
1.129 kr
Total: 1.129 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Deltaco ladekabel, type 2, 1 fase, 16A, 3,6 kW, 5 meter
1.499 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.538 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Deltaco ladekabel, type 2, 1 fase, 16A, 3,6 kW, 5 meter
1.599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.638 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Deltaco Ev-1205 El-ledning Sort 5 M 5m. Sort
1.736 kr
Total: 1.736 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Deltaco Ev-1205 El-ledning Sort 5 M 5m. Sort
1.736 kr
Total: 1.736 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
e-Charge kabel, type 2 til type 2, 1 fase, 16A, 5m
2.044 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.083 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 24.4%

Specifikationer

Mærke: Deltaco
Kategori: Strømforsyninger og opladere